YOUR CART

METALTECH

İtalyan mücevher üretiminin kalbi Vicenza’da faaliyet gösteren Metaltech, dünyanın en önemli takı üretim bölgelerinde kaliteli ürünleri ile tanınmaktadır. Metaltech, altın, gümüş ve platin takı üretimi için gerekli alloyları, maksimum kalite anlayışı ile üretir ve tüketicinin kullanımına sunar.

Metaltech’in temel prensipleri; en yüksek seviyede kalite ve müşteri odaklı olması ve inovasyona açık olmasıdır.

SPARK

SPARK ürün grubu, taşlı ve taşsız ürünlerin hassas döküm yöntemiyle üretimi için tasarlanmıştır

STAR

STAR ürün grubu, hem dökümde hem de astar uygulamalarında kullanılmak üzere çok yönlü geliştirilmiştir.

PRIMA

PRIMA ürün grubu, taşlı ve taşsız ürünlerin hassas döküm yöntemiyle üretimi için tasarlanmıştır. Bu ürün grubunda, yüzey kalitesi, deoksidasyonu ve akışkanlığı en üst seviyeye çıkartan bir takım özel elementler kullanılmaktadır.

PLAST

PLAST ürün grubu, astar, tel, zincir ve şarnel uygulamaları için geliştirilmiştir. İçi dolu ve boş olmak üzere, el ve makine zincirleri üretimi için uygundur. Sağladığı yüksek deformasyon oranı ile üretim hızını ve verimliliği arttırır.

JOINEX

JOINEX ürün grubu, kaynak alloylarından oluşmaktadır. Bu alaşımlar geliştirilirken, kullanıcının ihtiyaçları dikkate alınarak düşük, orta ve yüksek ergime sıcaklıklarında kullanılabilmesi ve kaynatılan parçalarla renk uyumuna dikkat edilmiştir.